Message
OK
Return
Prihlásiť
Prihlásiť:
Heslo:
PRIHLÁSIŤ
REGISTER
Registrácia
Change nickname
Please create a nick name!
Nickname:
Vitajte v BetVoyageru!
Vitaj na palube, kamoš! U nás v BetVoyageru usilujeme o to, ponúknuť vám tie najlepšie funkcie vo svete online gamingu.
Vyskúšať naše špeciály No Zero Roulette, jediná ruleta na svete s naozaj rovnakými šancami počas hry.
Na získanie 5 roztočení zadarmo v automate More Gold Diggin 3D musíte vyplniť svoj mobilný telefón .
VKLAD
HRAJTE HNEĎ
BetVoyager Vklad
Sum in RUB:
Částka minimálného vkladu je € a maximálna částka vkladu je €
UpayCard Username:
Enter Key code {{deposit.formData.token_number}}:
ID účtu NETELLER alebo e-mailová adresa:
ID účtu NETELLER Secure alebo autentizačný kód:
We would like to remind you that you may need to for certain promotions.
Minimálna částka vkladu, ktorá je potrebná k získanie bonusu k vkladu je €25.
Získať bonus (%):
Získať roztočenia zadarmo ():
Pre vašu informáciu, ak presúváte peniaze pomocou svojej kreditnej/debetnej karty, môžete byť požiadaní o doloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú, že ste vlastníkom karty.
VKLAD
SPRACOVÁVÁ SA ...
loading...
0
VKLAD
loading...
DEPOSIT
Language:
Hry
Fér hra
Stiahnuť kasíno
Propagačné ponuky
Pravidlá platieb
Generálna pravidlá hier
Hráčska príručka
Support

Lottery Schedule

BetVoyager Birthday Lottery (2019-09-30 - 2019-10-06)

Lottery Games:

  • r
    Demo
    American Blackjack
  • r
    Demo
    Diamond Blackjack
  • r
    Demo
    Double Exposure Blackjack
  • r
    Demo
    Doublet Blackjack
  • r
    Demo
    European Blackjack
  • r
    Demo
    i-Roulette American
  • r
    Demo
    American Roulette Mobile
  • r
    Demo
    American Roulette
  • r
    Demo
    i-Roulette European
  • r
    Demo
    European Roulette Mobile
  • r
    Demo
    European Roulette
  • r
    Demo
    i-Roulette Express
  • r
    Demo
    Roulette Express
  • r
    Demo
    i-Roulette Multiball
  • r
    Demo
    Multiball Mobile Roulette
  • r
    Demo
    Multiball Roulette
  • r
    Demo
    Casino Slots
  • r
    Demo
    Rush4Cash Slots

Lottery Multipliers:

1
2
3
4
5
50
100
250
500
10000

Lottery Rate:

1000 points = €1 Bonus